Comments: 4
 • #4

  Monika (Monday, 03 October 2016 09:50)

  Witam,
  Do pana Łukasza trafilam po rocznej rehabilitacji ....dodam bez efektu i w konsekwencji bez nadziei na pomoc w nawracajacych bolach kregoslupa.Po wnikliwym badaniu i wywiadzie pan Łukasz juz na pierwszym spotkaniu zdiagnozowal w czym lezy problem.Zastosowal odpowiednie srodki i terapie .Efekty tej pracy poczulam na 2 spotkaniu a po 3 terapii chcialam gory przenosic bo moj stan w koncu przypominal normalność i moglam funkcjonowac bez permanentnego bólu.Trafna diagnoza,odpowiednia terapia ,wiedza ,indywiduane podejscie do pacjenta z duża dawka uśmiechu i empatii to elementy które pan Łukasz świetnie łączy w pracy z pacjentem a co najważniejsze elementy przynoszące rezultat!
  Szczerze polecam ...
  Ja juz zakończyłam eksperymenty z innymi fizjoterapeutami.Zostaje przy panu Łukaszu i nigdzie sie juz nie wybieram.Dziekuję!!!

  Bardzo zadowolona pacjenka
  Monika


 • #3

  Jacek (Monday, 26 September 2016 23:08)

  Świetna diagnoza, szybka pomoc powrót do zdrowia po dwóch wizytach. Pełen profesjonalizm. Rozpoznał bezbłędnie uszkodzenie mięśni rotatorów stawu biodrowego. Nastawił zwichnięcie. Dobrał odpowiednie ćwiczenia. Polecam, jestem pod wrażeniem.

 • #2

  Malgorzata (Wednesday, 18 February 2015 22:31)

  Szczerze polecam wszystkim Pana Łukasza! Wspaniały rehabilitant z dużą wiedzą, cierpliwością oraz oddaniem dla pacjenta. Jest to człowiek, któremu można zaufać w 100%. To właśnie Pan Łukasz pomógł mojej córce, która jest osoba neurologiczną po czterech wylewach. Proszę wieżyc, że praca z osobami po przejściach neurologicznych nie jest łatwa. Wymaga ona ogromnej wiedzy ze strony fizjoterapeuty i oczywiście cierpliwości. Pan Łukasz to wspaniały specjalista, dla którego każdy pacjent jest ważny i nie bagatelizuje żadnego przypadku. Jego wiedza i umiejętności zasługują na najwyższą ocenę i warte są polecenia.
  Raz jeszcze DZIĘKUJEMY!!!!!!!

 • #1

  Bea (Wednesday, 05 November 2014 20:15)

  Chciałam bardzo podziękować panu Łukaszowi, miałam ciągłe bóle kręgosłupa i przez to ciężko było mi wykonywać niektóre codzienne domowe czynności, po dokładnym badaniu i wywiadzie pan Łukasz przystąpił do terapii, wskazał zalecenia i przeciwwskazania oraz pokazał jakie ćwiczenia mam wykonywać, dostosowałam się do zaleceń i dzięki temu czuje się już lepiej. PROFESJONALIZM I FACHOWOŚĆ :) Polecam i pozdrawiam :)