Witam serdecznie

 

     Jestem mgr fizjoterapii, terapeutą PNF, terapeutą manualnym, akupunkturzystą, hirudoterapeutą, ratownikiem medycznym.

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskałem na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Od 2009r. prowadzę własną praktykę, gdzie codziennie pomagam swoim pacjentom realizować ich marzenia o sprawności i niezależności. Już podczas studiów magisterskich rozpocząłem pracę jako wykładowca na Europejskiej Akademii Zdrowia i Urody. Oprócz codziennej praktyki z pacjentami, wykładałem również na swoim rodzimym uniwersytecie oraz w TEB Edukacja, gdzie uczyłem fizjoterapii i masażu. Stworzyłem również własny autorski kurs pracy z pacjentem neurologicznym.

Od 2017 rozpocząłem swoją przygodę z Tradycyjną Medycyną Chińską, dzięki której znacznie poszerzyłem spektrum działań a efekty pracy zaskakiwały również samych pacjentów. Prezentuje spojrzenie holistyczne, dostosowuje terapię indywidualnie do każdego pacjenta. Z powodzeniem łączę terapię konwencjonalną z terapią naturalną.

Specjalizuje się w pracy z pacjentami neurologicznymi, leczeniu bólu oraz kobietami w ciąży. Poza terapiami neurofizjologicznymi (PNF, Bobath) oraz terapią manualną stosuje u swoich pacjentów  m.in. pinoterapię, akupunkturę, akupresurę, suche iglowaniehirudoterapię oraz masaż wisceralny.


Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach. Dzięki wiedzy zdobytej podczas szkolenia mogę zaoferować swoim pacjentom innowacyjne podejście i najwyższy poziom terapii. 

 

 

 

Dzięki podjętej współpracy z gabinetem SHA Cosmetology & Beauty Lounge wszyscy mogą korzystać z usług doświadczonej kosmetolog. 

 

 

Dominika - właściciel gabinetu SHA, z wykształcenia kosmetolog, dodatkowo ukończyła studia na kierunku odnowy biologicznej i spa oraz roczną szkołę wizażu Face Art w Krakowie. Podczas 8 letniej pracy zdobywa wiele doświadczeń, umiejętności i wiedzy. Specjalizuję się w zabiegach na twarz i ciało. Prywatnie pasjonatka sport zimowych, wodnych, crossfitu, salsy, bachaty oraz wielka podróżniczka.  

 

Gabinet Fizjo-Medic Rehabilitacja Funkcjonalna współpracuje z SHA Cosmetology & Beauty Lounge zatem w celu umówienia się na wizytę do kosmetologii zapraszamy na stronę: http: //www.sha.com.pl